Najpiękniejszą dekoracją tarasów, altan i balkonów są kwiaty. To właśnie tętniąca życiem roślinność sprawia, że odpoczynek na świeżym powietrzu przynosi ukojenie i odprężenie. W zewnętrznej aranżacji warto znaleźć miejsce nie tylko na rabaty i posadzone w glebie drzewka i krzewy, ale również kwiaty doniczkowe, które w okresie zimowym można przenieść w cieplejsze miejsce. Doskonałą oprawą dla ulubionych gatunków będą donice z rattanu. 

Stylowe donice z rattanu – egzotyczne inspiracje

Donice z rattanu cieszą się w ostatnich sezonach ogromną popularnością. Coraz chętniej odchodzimy od chłodnych, surowych aranżacji na rzecz ciepłych kompozycji w stylu kolonialnym, skandynawskim i boho. Stylowe pojemniki, podobnie jak plecione krzesła, huśtawki i stoliki, wpisują się w obowiązujące w designie trendy. Donice o naturalnym, ciepłym wykończeniu wtapiają się w zielone otoczenie, stając się jego integralną częścią. Plecionka rattanowa wydobywa z każdej, nawet skromnej rośliny potencjał. W sprzedaży znajdziesz duże, wolnostojące donice na okazałe gatunki oraz niewielkie pojemniki, które możesz podwiesić pod zadaszeniem lub ustawić na parapecie. Rattanowe donice wyściełane są od wewnątrz specjalnym materiałem zapobiegającym przelewaniu się przez ażurową strukturę wody. 

Dodatki i meble rattanowe Vimine – postaw na jakość!

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz starannie wykonane, modne donice z rattanu? Poszukiwania dodatków do ogrodu zacznij od przejrzenia katalogu marki Vimine! Dodatki i meble rattanowe Vimine cieszą się uznaniem najbardziej wymagających trendsetterów.  W rozbudowanym katalogu znajdziesz ogrom ciekawych modeli wykonanych ręcznie z surowca pozyskiwanego wyłącznie z ekologicznych źródeł. 

Comments are closed.