Nowoczesne meble ogrodowe zachwycą nas nie tylko świetnym wyglądem, ale i doskonałymi parametrami technicznymi. Sofa z technorattanu jest jednym z najlepszych przykładów – ten rodzaj mebla doskonale prezentować się będzie zarówno w formie mebla wypoczynkowego, jak i jako element kompletu kawowego. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych? Czy jest to dobra inwestycja?

Sofa z technorattanu – mebel dopasowany do potrzeb!

Meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych i nie powinno to dziwić – projektanci i producenci proponują nam wysokiej jakości meble dopasowane do konkretnych potrzeb, jak i do określonych przestrzeni. W kolekcjach topowych producentów znajdziemy meble technorattanowe wypoczynkowe, jak również komplety kawowe, idealne na niewielkie tarasy czy balkony. Meble technorattanowe projektowane są zgodnie z oczekiwaniami klientów – bez trudu znajdziemy kolekcje nowoczesne, jak i te nawiązujące do klasycznego wzornictwa. Sofa z technorattanu to jedna z chętniej wybieranych propozycji – sprawdzi się ona zarówno w ogrodach, na tarasach, ale również na werandach czy w strefach wypoczynkowych restauracji czy kawiarni. 

Jak wykonana jest sofa z technorattanu?

Sofa z technorattanu stworzona jest zasadniczo z dwóch materiałów. Wiech mebla tworzy plecionka technorattanowa, wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie, działanie wilgoci czy promieniowania UV. Nieporowata struktura nie chłonie brudu, dlatego czyszczenie takiej powierzchni nie sprawia problemów. Plecionka technorattanowa nie zmienia koloru, nie odkształca się, nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne – na długi czas zachowuje doskonały kolor. 

Stelaż mebli technorattanowych tworzony jest z aluminium – jest to materiał lekki, co znacząco przekłada się na zmniejszenie wagi mebla. Samo aluminium jest malowane proszkowo. Oznacza to, że materiał ten zabezpieczono przed wilgocią oraz działaniem rdzy. 

Comments are closed.