Jedną z ponadczasowych propozycji na strefę wypoczynku blisko domu jest biały taras – aranżacje takiej przestrzeni nie są dzisiaj wyzwaniem. Szukając inspiracji na niebanalny taras, warto z bliska przyjrzeć się proponowanym meblom i dodatkom, które pozwolą na stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej.

Biały taras – aranżacje z meblami technorattanowymi

Wygodny, przydomowy taras to idealne miejsce do relaksu, spotkań w gronie rodziny. To również miejsce, które może być przestrzenią do podawania posiłków – wszystko zależy od tego, jakie meble tarasowe wykorzystamy. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe. To idealne rozwiązanie na biały taras – aranżacje z meblami z technorattanu pozwolą na wykreowanie miejsca do odpoczynku, strefy jadalnianej czy tez kącika kawowego. Meble technorattanowe białe są niezwykle trwałe, eleganckie, doskonale wpisują się w stylistykę prowansalską czy skandynawską – dadzą one wiele możliwości aranżacji przestrzeni, bez względu na jej wielkość. Meble technorattanowe tworzone są z dużą precyzją – projektanci bazują na najnowszych trendach, a szeroki wybór elementów pozwoli na stworzenie miejsca do odpoczynku dopasowanego do własnych potrzeb. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można wygodne sofy narożne, jak również fotele, stoliki kawowe, stoły jadalniane, leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów. Wysoka jakość mebli technorattanowych sprawia, że zachowają one doskonały wygląd na długi czas.

Zadaszony biały taras – aranżacje z parasolem!

Chcąc odpoczywać komfortowo, koniecznie ocieńmy biały taras – aranżacje z nowoczesnymi parasolami wyglądają obłędnie! Funkcjonalne parasole posiadają obszerne czasze, wykonane z tkanin technicznych. Czasze są odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach, a liczne punkty regulacji pozwalają na korygowanie kąta padania cienia. Parasole można osadzić na kilku typach podst

Comments are closed.