Stosowanie preparatów pomagających silnikowi ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedni je stosują i sobie chwalą, natomiast drudzy, nawet jeśli kiedyś zakupili jakiś produkt, nie dostrzegli zmian w swoim samochodzie Jednak czy używali preparatów marki TEC 2000? Jednym ze skutecznych i popularnych jest Oli Booster. Jakie ma właściwości i dlaczego jest lepszy niż inne produkty? Przeczytaj artykuł do końca, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Dodatek do oleju, który działa

Chcąc zmniejszyć zużycie oleju i utrzymania jego odpowiedniego ciśnienia, warto wykorzystać TEC 2000 Oli Booster. Jest on bazą mieszanki dodatków i substancji wspomagających, które pomogą utrzymać silnik w czystości. Zapobiega on utlenianiu i twardnieniu oleju, co w następstwie będzie skutkiem mniejszego jego zużycia. W niektórych przypadkach może również zredukować hałas w silniku, odczuwalnym szczególnie wtedy, gdy jest nierozgrzany. 

Kierowcy, którzy używali go w swoich samochodach, zgodnie podkreślają, że produkt ten naprawdę działa i odczuli znaczącą różnicę po przejechaniu kilkuset kilometrów. Dzięki niemu zredukujemy szkodliwą emisję spalin, zneutralizujemy szkodliwe kwasy w skrzyni korbowej, przyspieszymy zimny rozruch i nasmarujemy wszystkie pracujące elementy silnika. 

Jak stosować preparat Oli Booster?

Puszkę z preparatem należy wlać do czystego oleju, zatem zalecana jest jego wcześniejsza wymiana. Zalecane jest, aby był on już po pierwszym uruchomieniu. W tym celu rozgrzej silnik i wyłącz go, a następnie wlej cały preparat. Kolejnym krokiem jest uruchomienie silnika ponownie i pozostawienie go na wolnych obrotach przez około 5 minut. Producent dopuszcza używanie Oli Booster w silnikach benzynowych, ale również i wysokoprężnych. 

Profesjonalne dodatki TEC 2000 dla Twojego silnika 

Brytyjska marka TEC 2000 oferuje swoje produkty na rynkach światowych już od 1973 roku. Dostępne są, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii,  Niemczech, Polsce, Czechach, Chorwacji i Afryce. Zyskały uznanie wśród kierowców, którzy korzystają z dodatków do silnika i benzyny od lat. Preparaty działają, a właściciele pojazdów obniżają w ten sposób koszt jego serwisu. Przedłużenie żywotności silnika jest możliwe nawet bez jego rozbierania i naprawiania części. To oszczędność dla kierowców, co podkreślają nawet sami mechanicy samochodowi. Kliknij w link https://tec2000.pl/, aby poznać opinie klientów i wypróbować preparaty marki TEC 2000 na własnym pojeździe. 

Comments are closed.