Opakowania eko bardzo szybko i nieszkodliwie znikają w procesie kompostowania lub mogą łatwo zostać poddane procesowi recyklingu. Wykonane są z materiałów biodegradowalnych, dzięki czemu natura ponownie może je wykorzystać w porównaniu do plastikowych opakowań. Na szczęście coraz więcej właścicieli knajp i barów dostrzega panujące trendy i zaczyna używać bezpiecznych dla środowiska opakowań podczas serwowania jedzenia na wynos. Świadomość w zakresie ochrony przyrody z roku na rok wzrasta i coraz częściej zwracamy uwagę na to, w czym podawane są nasze posiłki. Jeżeli Ty również prowadzisz biznes związany z gastronomią i wciąż używasz szkodliwych tworzyw sztucznych, zapraszamy na stronę naszego sklepu ekologicznego – dzięki naszej ofercie pomożemy Ci w prowadzeniu Twojej działalności w sposób ekologiczny.

Ekologiczne opakowania na wynos

Opakowania ekologiczne do żywności na wynos to produkty wytwarzane  wyłącznie z w pełni ekologicznych materiałów takich jak m.in. trzcina cukrowa, papier, mączka kukurydziana, czyli PLA. To doskonała opcja dla każdego, kto pragnie żyć w przyjaźni z naturą. Są w pełni odporne na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu bez problemu wytrzymają transport i przechowywanie każdego rodzaju pokarmu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik i najwyższej klasy materiałów  posiadają świetne właściwości termiczne, przez co bez obaw mogą być podgrzewane w mikrofali i przechowywane w lodówce. Oferta sklepu SlowPack jest bardzo szeroka i  każdy znajdzie coś dla siebie.

Torby papierowe z nadrukiem – modna i wygodna forma transportu jedzenia

Dla właścicieli gastronomii, piekarni, sklepów czy firm cateringowych mamy jeszcze jedną świetną propozycję. Zainwestuj w torby papierowe z własnym nadrukiem, na których umieścisz logo swojego biznesu. Poza wygodą w przewożeniu jedzenia zyskujesz dodatkowo świetną reklamę. Torby papierowe są bardzo wytrzymałe i można je używać wielokrotnie, dzięki czemu świadomość o twojej firmie wzrośnie. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami w celu ustalenia zamówienia – sklep Slowpack.

Comments are closed.