Co roku Polacy masowo rozliczają swoje zeznania podatkowe. Biura rachunkowe mają pełne ręce roboty. Kwiecień jest najbardziej gorącym miesiącem. Jeszcze kilka lat temu długie kolejki ustawiały się do urzędu skarbowego w celu złożenia deklaracji w “okienku”. Na szczęście te czasy już minęły i podatnicy mają do dyspozycji elektroniczne PIT-y. Od teraz masz do dyspozycji narzędzie, które w prosty i intuicyjny sposób pomoże Ci rozliczyć PIT nawet w kilkanaście minut. Bez stresu. Bez kolejek i przede wszystkim bezpiecznie. Pobierz aplikację Pitbot już dziś i wybierz najszybszy sposób rozliczenia. 

Aplikacja do Rozliczeń PIT. Dlaczego warto wybrać Pitbot?

Program do rozliczeń pit to aplikacja, której jeszcze nie było. Nie musisz martwić się o ukryte koszty. Rejestracja jest darmowa. Wszystkie Twoje dane są bezpiecznie przechowywane i szyfrowane na serwerach. Dzięki temu sprawy podatkowe stają się o wiele prostsze. Intuicyjny interfejs podpowie Ci, z jakich ulg podatkowych możesz skorzystać. Wszystko załatwisz na czacie, a po wypełnieniu deklaracji czeka na Ciebie nagroda w postaci kodów rabatowych, m.in. Uber Eats, Perfumy.pl czy Concerse. Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się zaoszczędzonym czasem. Z Pitbot zyskujesz podwójnie!

Złóż zeznanie w terminie i nie martw się telefonami od urzędników

W związku z natłokiem obowiązków zdarza się, że niektóre osoby nie mają czasu wypełnić zeznania podatkowego i dostarczyć go do urzędu skarbowego na czas. Sprawdź do kiedy rozliczyć pit i złóż deklarację przez aplikację Pitbot. Zrobisz to tak naprawdę wszędzie. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie telefon komórkowy z dostępem do Internetu. W parę chwil uzupełnisz dane i wypełnisz swój osobisty PIT. To pełna wygoda i dostęp do nieograniczonych możliwości. Bez wychodzenia z domu. Pobierz program Pitbot już teraz i nie martw się formalnościami. Przetestuj bez ponoszenia żadnych opłat. 

 

Comments are closed.