Marzy Ci się mieszkanie zaprojektowane w najmniejszym szczególe? Masz kilka pomysłów, ale nie umiesz “przelać” ich na papier? Projektanci z Monana Studio pomogą Tobie urządzić wymarzone mieszkanie? Zaprojektują salon, kuchnię, sypialnie… a nawet meble! Niezależnie od tego, jaki masz budżet, plan, możliwości i gust. Wrocławskie biuro projektowe zadba o każdy szczegół, aby Twoje mieszkanie zachwycało unikalnością, funkcjonalnością i było przede wszystkim praktyczne. Wspólnie z Monana Studio stworzysz wyjątkowy projekt, dostosowany do Twoich potrzeb!

Architekci wnętrz Monana Studio – poznaj ich bliżej

Dobry architekt cechuje się szeroką wyobraźnią, ciekawymi pomysłami i interesuje się bieżącymi trendami. Zespół Monana Studio, dzięki realizacji setki projektów, zatroszczy się o Ciebie i pomoże przejść przez etap remontu i urządzania mieszkania. Na pierwszym spotkaniu, wraz z klientem, określane są oczekiwania, preferencje i kierunek działań. Po rozmowie dokonywane są niezbędne pomiaru we wnętrzu mieszkania, a następnie tworzone są propozycje rozplanowania mieszkania i koncepcja wizualna projektu. Architekci wnętrz – Wrocław, sporządzają dokumentację techniczną i kosztorys, a także koordynują cały projekt aranżacji mieszkania. 

Przygotowanie i aranżacja wnętrz z Monana Studio

Monana Studio stworzy unikalny projekt, pełen pomysłów i rozwiązań do Twojego mieszkania. Wrocławskie biuro projektowe, z myślą o potrzebach swoich klientów, rozdzieliło swoje usługi na 3 warianty. Każda wycena jest indywidualna i zależy przynajmniej od kilku czynników, m.in. wielkości projektów, możliwości finansowych klienta, szybkości realizacji i lokalizacji. Masz do wyboru: projekt koncepcyjny, kompleksowy lub kompleksowy z nadzorem. Starannie wykonany projekt będzie zawierał wizualizację 3d pomieszczeń, spis wyposażenia i adresy sklepów. Po więcej szczegółów zapraszamy na https://monanastudio.pl/

 

Comments are closed.