Pojazd jakim jest jeździk dziecięcy służy do nauki utrzymywania równowagi. Sprawdzi się do zabawy na zewnątrz, ale i w domu podczas kiepskiej pogody. Dostarczy mnóstwa radości i uśmiechu maluchowi. A kiedy najlepiej go kupić? Wtedy, gdy dziecko skończy 12 miesięcy życia. To idealny czas, aby częściej uczyć go chodzić niż przyzwyczajać do siedzenia w wózku. Zabierzesz go wszędzie ze sobą – do parku rowerowego, na plac zabaw lub na zwykły spacer po osiedlu. Jeździk ułatwia dziecku utrzymywać równowagę i pomaga przy nauce chodzenia. Nie wiesz co będzie najlepszym wyborem na pierwsze urodziny? Sprawdź jeździki Cariboo!

Rozwój przez zabawę z jeździkami Cariboo. Fantastyczna zabawa i aktywność fizyczna w jednym

Jeździk jest wstępem do nauki równowagi i korzystania z późniejszego rowerka biegowego. Wyposażony jest w dwa kółka z przodu oraz jeden z tyłu. Dzięki niemu Twojego dziecko będzie rozwijać motorykę i równowagę. Jeździk dziecięcy cieszy się uznaniem wśród rodziców, którzy chętnie wybierają go jako pojazd służący do zabawy i aktywności fizycznej. Regulowana kierownica i siodełko w zakresie nawet do 30 cm, to możliwość dłuższej zabawy nawet wtedy, gdy dziecko podrośnie. Zobacz modele przygotowane przez sklep Cariboo na https://cariboo.eu/pl/p/jezdziki

Jeździk już od 1 roku życia. Lekka i stabilna konstrukcja dla bezpieczeństwa malucha

Jeździki Cariboo zostały zaprojektowane tak, aby pozwolić na naukę utrzymywania równowagi. Dwa kółka będące z przodu są na tyle stabilne, by ułatwić maluchowi wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. Waży on zaledwie 2,2 kg. Nie zajmie wiele miejsca w bagażniku, przez co rodzice zabiorą jeździk wszędzie, gdzie zajdzie potrzeba dłuższych spacerów. Mini rowerek biegowy dla dziecka z designerskim wyglądem, regulowanym siedziskiem i kierownicą,  przypadnie do gustu rodzicom i wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Zadbaj o rozwój i zabawę i kup jeździk, który ułatwi naukę chodzenia!

Comments are closed.