Szukając sposobu na poprawienie kondycji i sprawności, mając jednocześnie na uwadze napięty grafik, warto wykorzystać treningi EMS pod okiem doświadczonego instruktora. EMS to innowacyjny sposób na trening, który pozwoli na aktywowanie nawet do 90% mięśni ciała podczas zaledwie dwudziestominutowego treningu. Jak to możliwe?

Czym jest trening EMS?

Treningi EMS polegają na elektrostymulacji wybranych partii mięśni podczas wykonywania prostych ćwiczeń pod okiem instruktora. Treningi trwają ok. 20 minut, a najlepsze efekty osiąga się, planując dwa treningi tygodniowo. Treningi są mocno spersonalizowane – przed każdą sesją trener dokładnie omawia oczekiwania klienta i proponuje takie ćwiczenia, które pozwolą na osiągnięcie zamierzonych celów. Regularne treningi EMS pozwalają przede wszystkim na budowanie masy mięśniowej, ale też na poprawienie kondycji i wytrzymałości organizmu – jest to ważne w każdym wieku! Dzięki treningom możliwe stanie się również redukcja tkanki tłuszczowej oraz skuteczniejsza walka z cellulitem, który dla wielu jest prawdziwym utrapieniem. Dzięki treningom EMS możliwe jest również wzmacnianie mięśni kręgosłupa, co przekłada się na zmniejszenie dolegliwości bólowych tej partii ciała. Więcej informacji na temat ćwiczeń EMS znajdziesz na stronie impulse-therapy.pl. Już po pierwszym treningu zauważyć można poprawę samopoczucia. Efekty takie jak utrata wagi widoczne będą po ok. 3 miesiącach regularnych ćwiczeń. 

Kto może korzystać z treningów EMS?

Do treningów EMS może podejść każda zdrowa osoba – ze względu na indywidualne podejście do każdego ćwiczącego możliwe jest dobranie takiego zestawu ćwiczeń, który pozwoli na efektywny trening. Do przeciwwskazań do odbycia treningu zalicza się ciężkie choroby neurologiczne, choroby serca, nowotwory, przepuklinę czy ciążę.

Comments are closed.