Wygodny komplet wypoczynkowy na tarasie czy balkonie pozwoli nam więcej czasu przebywać bliżej natury i słońca. Wśród rekomendowanych mebli często wymienia się narożnik na balkon – jest to element, który możemy wykorzystać jako główny mebel lub element większej kolekcji. W każdej opcji pozwoli on nam na komfortowy wypoczynek. 

Narożnik na balkon wykonany z technorattanu

Projektanci i producenci stale podsuwają nam  nowe pomysły na aranżację balkonu czy tarasu: wśród najchętniej wybieranych mebli wymienia się komplety technorattanowe. Meble technorattanowe znane są w Polsce doskonale: są trwałe, eleganckie, nadają się do różnorodnych przestrzeni wypoczynkowych. Narożnik na balkon to propozycja dla wymagających: ten wygodny mebel pozwoli nam na odpoczynek zarówno z filiżanką w dłoni, jak i w pozycji horyzontalnej. Narożnik na balkon kupimy wprost u producentów – dobrym rozwiązaniem są meble ogrodowe powystawowe, które zakupimy w niższej cenie. Jak skonstruowany jest narożnik na balkon?

Narożnik na balkon – jak jest zbudowany?

Nowoczesny narożnik na balkon posiada aluminiowy, malowany proszkowo stelaż – mówią specjaliści ze sklepu gardenspace.pl. Rozwiązanie to sprawia, że waga mebla nie jest wysoka, a sama konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci czy korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, której struktura nie chłonie brudu, a czyszczenie jej nie sprawia problemów. Plecionka technorattanowa zabezpieczona jest również przed promieniowaniem UV – oznacza to, że kolor mebla nie zmienia się nawet po wielu latach użytkowania. Chcąc zachować idealny wygląd mebla warto pomyśleć o stosowaniu pokrowców ogrodowych – są one tworzone z tkanin poliestrowych o gęstym splocie, przez co doskonale chronią nasz meble przed osiadaniem kurzu. 

Comments are closed.